KIŞ GÜLLERİ

Bu ay gündemimizde pembenin en romantik hal!, yani gül kurusu var.

Drama Güzeli
Güçlü kadın, hayatın her alanında fark edilen özgüvenini ve özgür ruhunu makyajına da yansıtmaktan çekinmiyor. Cesur renk kullanımıyla öne çıkan dramatik görünüā sezon makyajına damgasını vuruyor.
KOYU, DAHA KOYU…
Sezonun anahtar kelimesi ‘güçlü ve belirgin dudaklar.’ Gece-gündüz fark etmiyor, dudaklar kış makyajında olabildiğince koyu. özellikle mat rujların dokusu koyu renkle birleşince gotik bir estetik kazanıyor. Sezonun öne çıkan dudak trendlerinden biri de 3d görünüm. dudakları olduğundan daha belirgin gösteren lip gloss’lar parıltıdan vazgeçemeyenler için. Ve elbette kırmızı ruj sahneyi
terk etmiyor. her tonu zamansız her tonu trend.


SEKSİ GÖZLER
metalik farlar dudaklarınızdaki koyu renkle kusursuz bir uyum sağlıyor. Ekstra parlaklık için ıslak görüntü yaratan likit farlardan ve metalik eyeliner’lardan yararlanabilirsiniz. renk skalasında koyu morlar ve siyaha uzanan griler ön planda ve bu tonlar buğulu göz makyajı için ideal. holografik yani iki ya da üç renkli yansımalara fırsat veren farlar göz makyajına farklı bir hava katıyor. makyajımızın olmazsa olmazlarından biri de eyeliner. farklı ve kaligrafik çalışmalara yakın değilseniz klasik uygulamadan şaşmayın.

Leave a Reply