Erkekleri Baştan Çıkaran 7 yol

Bir Sevgilim bile yok mu diyorsunuz işte erkekleri etkilemek için 7 yolu sizlerle paylaşıyoruz Bu tür paylaşımların devamı için lütfen bir yorumu eksik görmeyin Madamele.com

 1.  Kumral Saç Rengi
  Bir kadında sarışınlık, artık erkekleri en fazla etkileyen özellikler arasında değil. Erkeklere sorulduğunda kadınları daha doğal ve estetik görünüme kavuşturan kumrallığı tercih ettiklerini söylüyorlar.
 2.  Temiz, Parlak ve Beyaz Dişler
  Sararmış ve kötü görünümlü dişlerden kim hoşlanır ki? Erkeklerin de ilk bakışta ve konuşmada gözlerine çarpan şeylerden biri kadınların dişleri. Temiz, parlak ve bembeyaz dişler erkeklerin kadınlarda en çekici buldukları yerleri. Fakat şu da aklınızda olsun doğallıktan uzak aşırı beyaz dişler de tam tersine itici olabiliryomuş.
 3.  Kırmızı Ruj
  Yıllar geçse de kırmızı rujun cazibesinin olduğu gerçeği değişmiyor. Dudakları olduğundan dolgun gösteren kırmızı ruj bir kadında erkekler tarafından en çekici bulunan şeyler arasında.
 4. Etkileyici ve Buğulu Ses
  Her kadının kendine has yapısı ve bu yapısına uygun sesi vardır. Erkekler üzerinde yapılan araştırmalarda, kadınların buğulu ve etkileyici ses tonuna sahip olmaları onları baştan çıkaran en önemli unsurlardan. Yeni dönem yapmacık konuşmalardan kaçının ve diksiyonunuzu iyilileştirme yönünde çalışmalar yapın.
 5. Az Makyaj
  Fazla makyaj ilk bakışta belki etkili olabilir ama ne tür bir etki yarattığını tam olarak bilemezsiniz. Erkeklere sorulduğunda %93’ü aşırı makyajın bir kadına yakışmadığını söylüyorlar. Doğallık her zaman daha etkileyici ve ilişkilerin devamı açısından da olumlu olmuştur.
 6. Uzun Kollu Kadınlar
  Biz de buna çok şaşırdık ancak araştırmalardaki sonuçlar erkeklerin uzun kollu kadınlardan daha fazla etkilendiği yönünde. Uzun kasları çalıştırmak ve kollarınızın daha uzun bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız plates yapabilirsiniz.
 7.  İçten ve Samimi Gülüşler
  Parlak, beyaz dişlere sahip olan bir kadının samimi ve içten gülüşlerinden etkilenmeyecek erkek yoktur sanırım. Gülüşlerinizi saklamayın, gülmek bir kadına yakışan en güzel şeydir.

Leave a Reply